خدمات آرایشی وزیبایی سالن آنیس

مهمترین نکات زیبایی در تابستان که باید رعایت کنید

زیبایی در تابستان و حفظ آن در آب و هوای گرم و خشک نیازمند در نظر گرفتن تمهیدات ویژه‌ای است. حتما بهتر از من می‌دانید که تابستان امسال چقدر گرم بوده است. به طوری که در بیشتر روزها دمای تهران به 40 درجه سانتی‌گراد رسید؛ و این دما در شهرهای دیگر نیز دست کمی از تهران نداشت و حتی در مورادی بیشتر بود. گرمای تابستان و شدت تابش نور خورشید در این فصل، دشمن درجه یک پوست و موی شماست؛ و اگر فکری برای مراقبت بیشتر از خود نداشته باشید؛ به راحتی پوست و موی شما دچار آسیب می‌شود. در این مقاله وبسایت سالن آرایش و زیبایی آنیس، نکات مهمی را برای اجرای یک رژیم زیبایی در تابستان در اختیار شما می‌گذاریم.

بالیاژ مو

رژیم زیبایی در تابستان برای مراقبت از پوست و مو

از کرم ضد آفتاب با بیشترین پوشش استفاده کنید

البته این نکته معمولا از طرف همه رعایت می‌شود. اما اهمیت آن به قدری است که به عنوان اولین نکته این مقاله به آن بپردازیم. با توجه به شدت تابش آفتاب، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کرم ضد آفتاب با بیشترین سطح پوشش استفاده کنید. توجه کنید که این موضوع را موکول به قرار گرفتن در آفتاب ننمایید؛ و حتی در هوای ابری و هنگام قرار گرفتن در سایه نیز از آن استفاده کنید.

از پوست سر خود محافظت کنید

ما اغلب فراموش می‌کنیم که پوست سر ما نیز می‌تواند توسط تابش نور آفتاب حتی به شکل غیر مستقیم بسوزد. این مسئله به خصوص اگر موهای شما بلوند است، بیش از باقی افراد سراغ‌تان خواهد آمد. پس اگر به مدت طولانی در معرض نور خورشید هستید؛ بهتر است از سایه‌بان، روسری یا کلاه مناسب استفاده کنید.

مرطوب‌کننده را فراموش نکنید

طبیعی است که قرار گرفتن در معرض نور خورشید به راحتی آب زیر پوست شما را خشک می‌کند. در نتیجه بسیار مهم است که آب از دست رفته را به نوعی جبران کنید. یک کرم مرطوب‌کننده خوب، بهترین پیشنهاد برای حفظ رطوبت پوست و نرم و تازه نگه داشتن آن است. پس در پایان روز و پس از شستشوی پوست خود، کرم مرطوب کننده را فراموش نکنید.

مصرف شامپو را کاهش دهید

معمولا گرمای تابستان شرایطی را ایجاد می‌کند که شما مجبورید هر روز دوش بگیرید. هنگام دوش گرفتن نیز شستشوی مو و بدن با شامپو موجب خشک شدن و دفع بیش از حد چربی پوست و مو می شود. این خشکی می‌تواند موها و پوست شما را دچار مشکلات جدی کند. راه حل این مسئله نیز بسیار ساده است. تنها کافی است میزان مصرف شامپو را در هر بار دوش گرفتن کاهش دهید؛ تا از این مسئله دچار مشکل نشوید. این نکات بخصوص برای کسانی که تکنیک بالیاژ مو و یا هایلایت استفاده کرده‌اند بسیار مهم‌تر است.
همچنین استفاده از لیمو و چای بجای کاندیشنر، می‌تواند در حفظ وضعیت سلامت موی شما موثر باشد.

آب زیادی بنوشید

فراموش نکنید که تابستان همراه با عرق کردن و تهویه بیشتر بدن است، در نتیجه بدن زودتر آب خود را از دست می‌دهد. در نتیجه نه فقط در تابستان، بلکه همیشه سعی کنید آب زیادی بنوشید. معمولا قالب افراد آب کمتری از آنچه نیاز دارند می‌نوشند. در نتیجه بهتر است برنامه منظمی برای مصرف روزانه آب، بخصوص در تابستان داشته باشید. این کار باعث می‌شود میزان آب موجود در بدن همیشه در سطح مناسب باقی بماند و بدن حالت هیدراته خود را حفظ کند.

از محصولات آبرسان استفاده کنید

محصولات زیادی در بازار هستند که می‌توانند به خوبی وظیفه آبرسانی به پوست و موی شما را بر عهده بگیرند. البته این محصولات نمی‌توانند جایگزین رعایت سایر موارد شوند؛ اما استفاده از آنها اثر زیادی برای حفظ زیبایی در تابستان دارد.

از لباس‌هایی با الیاف طبیعی استفاده کنید

آخرین پیشنهاد ما برای رژیم زیبایی در تابستان استفاده از لباس‌هایی با الیاف طبیعی است. الیافی مثل کتان و پنبه، راه‌های تنفسی بیشتری را برای پوست شما فراهم می‌کند؛ و کمک می‌کند بدن کمتر عرق کرده و خنک‌تر باقی بماند.

[ بازدید : 2 ]

[ شنبه 10 شهريور 1397 ] 13:34 ] [ عابد ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو تعمیر تلویزیون
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]